"-Bardzo bym chciał podziękować wszystkim, którzy na mnie głosowali, którzy mnie wspierali i trzymali kciuki. […]
- A czy wiesz że, jesteśmy pierwszą stacją radiową która już dzisiaj wcześniej rano ten numer zagrała?
- Ja spałem ale jestem bardzo wam w takim razie wdzięczny, że graliście ten utwór!
Ta piosenka jest dedykowana dla tych osób, które mnie wspierały, które trzymały za mnie kciuki wysyłały sms-y w ścisłym finale... Jest to piosenka o drodze, którą trzeba przejść żeby dotrzeć tam gdzie ja dotarłem. Ona nie jest prosta tylko jest kręta i nie można się poddawać"
Posłuchaj całej porannej rozmowy z Wiktorem: Wiktor Sas w poniedziałek rano w Weekend FM
Posłuchaj singla "Bilet"














