Pochodzący z Bydgoszczy artysta aktualnie mieszka i tworzy w Warszawie. Występował m.in. na Next Fest Poznań, Olsztyn Green Festival, Great September, Salt Wave Festival w Jastarni. Obok festiwalowych występów, Maks Łapiński przemierzył też wszerz i wzdłuż całą Polskę, dając w sumie kilkaset koncertów w konwencji t.z.w. house gigs. W ostatnich latach odwiedził z gitarą m.in. Więcbork, Nieżywięć czy Wierzchowo Dworzec.
Ma na swoim koncie nielegalny występ pod wieżą Eiffla zakończony interwencją żandarmerii ;) Niewykluczone, że wkrótce zachwyci się jego piosenkami Dua Lipa, bo… jej rodzice słuchali Maksa w Pradze. Dzisiaj (15.04.2026) Maks Łapiński opowiadał o tym w porannym programie Weekend FM.
"wszystko mam" – nowy singiel Maksa Łapińskiego, który w swojej twórczości stawia na autentyczność i emocjonalną prawdę, to pozytywna piosenka, w której szczery tekst spotyka się z lekkim, melodyjnym popowym brzmieniem. Utwór powstał pod wpływem dobrych emocji i słońca, a jego klimat od pierwszych dźwięków przypomina o tym co najważniejsze – bliskości i docenianiu małych chwil. |
"wszystko mam" to utwór napisany w wyjątkowym dniu, w którym – jak mówi artysta – nie było miejsca ani na chmury na niebie, ani na trudne emocje w muzyce. |
– Chciałem zawrzeć w niej myśl, że doceniam w życiu takie drobne rzeczy jak spojrzenie bliskiej osoby, które potrafi sprawić, że zapominam o całym świecie i wszelkich problemach. To piosenka o docenieniu tego, że świadomość, że jestem dla kogoś kimś ważnym, potrafi dodawać skrzydeł i pomagać wtedy, kiedy w życiu jest pod górkę – dodaje artysta. |














