Mądrzechowo pod Bytowem będzie stolicą nordic walking. Zawody o Puchar Polski już w sobotę 11 kwietnia (ROZMOWA)

Gościem Weekend FM był dziś (08.04.2026) Bogdan Adamczyk, wiceprezes do spraw nordic walking i trener MLKS Baszta Bytów. W roku jubileuszu 680-lecia miasta Bytów, Gmina Bytów będzie gospodarzem Pucharu Polski Nordic Walking. Sobotnie zawody rozgrywane w Mądrzechowie oficjalnie otworzą Światowy Sezon Nordic Walking. Obok sportowego aspektu związanego z nordic walking, Darek Żuchowicz pytał także o charakter rekreacyjny popularnego marszu z kijkami.

Mądrzechowo pod Bytowem będzie stolicą nordic walking. Zawody o Puchar Polski już w sobotę 11 kwietnia ROZMOWA
Bogdan Adamczyk, fot. DŻ

O sobotnich zawodach w Mądrzechowie, o atrakcjach dla widzów i kibiców, ale także o zdrowotnych korzyściach wynikających z nordic walking opowiadał dziś w Weekend FM Bogdan Adamczyk

Posłuchaj jak zacząć aktywną przygodę z kijkami, na co zwrócić uwagę, aby nordic walking "robił robotę" dla zdrowia i jakich błędów unikać przy tego rodzaju rekreacji:

BOGDAN ADAMCZYK- GOŚĆ WEEKEND FM

Szczegóły dla zainteresowanych sobotnimi zawodami znajdziesz tutaj: https://nordicwalkingworldleague.com/pl/cities-list,2026/bytow-poland-2026

Więcej wiadomości w Weekend FM

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość do DJ-a prowadzącego w Radiu Weekend FM lub działu informacji Radia Weekend i portalu WeekendFM.pl.

Wybrane zdjęcie
Maksymalny rozmiar pliku: 7.00 MB

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno