OSP w Mosinach otrzyma ciężki wóz ratowniczo-gaśniczy z KP PSP w Człuchowie. "Mamy takie zapewnienie i potwierdzenie"

Wóz ma trafić do jednostki w Mosinach w połowie kwietnia.

OSP w Mosinach otrzyma ciężki wóz ratowniczo-gaśniczy z KP PSP w Człuchowie. Mamy takie zapewnienie i potwierdzenie

Wiadomo już, co stanie się z ciężkim wozem ratowniczo-gaśniczym, wycofanym z Komendy Powiatowej PSP w Człuchowie. MAN z 2006 roku trafi do OSP w Mosinach, w gminie Człuchów. Takie zapewnienie przywiózł ze spotkania z komendantem wojewódzkim wójt Paweł Gibczyński. W Gdańsku był wraz z komendantem powiatowym Radosławem Batruchem.

Mamy takie zapewnienie i potwierdzenie, że ten samochód do nas - mówimy o ciężkim samochodzie - trafi, do Mosin, natomiast samochód z Mosin trafi do Bukowa. Cieszymy się, bo jakby zakusy na ten samochód były duże z innych jednostek. Cieszymy się, że zostaje w powiecie, a jeszcze bardziej cieszymy się, że zostaje u nas w naszej gminie.

Paweł Gibczyński

Mówił w czasie ostatniej sesji Rady Gminy Człuchów wójt Paweł Gibczyński.

Wóz ma trafić do jednostki w Mosinach w połowie kwietnia. Komenda Powiatowa PSP MAN-a wycofała po tym, jak w grudniu sama otrzymała nowy samochód za 2 mln zł.

Więcej wiadomości w Weekend FM

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość do DJ-a prowadzącego w Radiu Weekend FM lub działu informacji Radia Weekend i portalu WeekendFM.pl.

Wybrane zdjęcie
Maksymalny rozmiar pliku: 7.00 MB

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno