Niedziela pod znakiem świętego Huberta w Śliwicach. Jutro odbędą się tu obchody 25-lecia Bractwa noszącego imię tego świętego. Rozpoczną się mszą o godz. 11.00, a potem przeniosą do Gminnego Ośrodka Kultury. Po drodze uczestnicy wezmą udział w odsłonięciu pomnika świętego Huberta na niedawno wybudowanym rondzie. A co w samym GOK-u?
- Poczęstunek, występy artystyczne, wręczenie medali. Będzie występ prof. Anny Piotrowicz, będzie koncertowała orkiestra Lasów Państwowych, chór z Drzycimia, a także artyści, soliści Opery Bałtyckiej. Wszystkich państwa zapraszamy na tę uroczystość.
Mówi Weekend FM wójt gminy Śliwice Daniel Kożuch.
O tej sprawie usłyszysz też w radiu Weekend FM.
Słuchaj w Chojnicach, Człuchowie i Tucholi na 99,30 FM
Kościerzynie na 91,7 FM
Bytowie na 105,8 FM
Miastku na 87,8 FM
Sępólnie Krajeńskim na 92,6 FM














